Bartorex

Najdłużej działająca firma z automatami w mieśce

Came

Came BXV

Zasilanie 24V

Osobna obudowa centrali

Pionowy montaż centrali

łatwa rozbudowa o dodatkowe funkcje

automatyka bramowa siłowniki do bramy uchylnej automaty do bramy przesuwnej

Idealne rozwiązanie dla bram w domach jednorodzinnych jak i na osiedlach. BXV to nowa seria siłowników CAME. Najnowsze rozwiązania technologiczne sprawiają, że te 24V siłowniki spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Dostępne są w czterech wersjach, do bram o wadze do 1000kg. 

Came BX

częściowe otwarcie dla ruchu pieszego

samokodowanie pomiędzy nadajnikiem a odbiornikiem

możliwość zsynchornizowania dwóch siłowników

automatyka bramowa siłowniki do bramy uchylnej automaty do bramy przesuwnej

Automatyka zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie. Cięższe bramy (do 800kg) wymagają podwyższonych parametrów kontroli i bezpieczeństwa. Seria siłowników BX oferuje rozwiązania dopasowane do różnorodnych wymagań sterujących i zabezpieczających. W ofercie znajdują się: wersja podstawowa, zalecana tylko do użytku indywidualnego, wersja niskonapięciowa do intensywnej pracy z wbudowanym ENKODEREM stale monitorującym pracę bramy. Całkowicie bezpieczny system. Wbudowana w jednostkę płyta sterująca zasila silnik i wszystkie akcesoria niskim napięciem 24V. Siłownik gwarantuje pracę nawet po zaniku napięcia sieciowego dzięki możliwości instalacji akumulatorów awaryjnego zasilania.

Came Bk 230V

Accomplishments

Accomplishments

Accomplishments

Dev System

automatyka bramowa siłowniki do bramy uchylnej automaty do bramy przesuwnej

W samoblokujący siłownik elektromechaniczny z ochroną wyłącznika krańcowego przed zamarzaniem. Posiada wbudowaną płytę sterującą z dwukanałowym enkoderem radiowym, funkcją stop i funkcją furtki. Wyposażony w czujnik amperometryczny automatyczne spowolnienie i licznik cykli. Posiada wbudowaną płytę sterującą z dwukanałowym dekoderem radiowym, funkcją stop i funkcją furtki.

Przewiń na górę